Organizator

Stowarzyszenie Studentów BEST- Board of European Students of Technology jest organizacją działającą na 88 uczelniach technicznych w 31 krajach Europy. W swoich działaniach dążymy do łączenia środowisk studenckiego, uczelnianego i biznesowego. Cel jaki sobie stawiamy czyli rozwój studentów przyświeca nam podczas organizacji wielu różnorodnych wydarzeń jak Inżynierskie Targi Pracy, BHL, BDW, BEST Courses, BIM Revolution.

Karnavauli jest to bal, gdzie gmach Politechniki Warszawskiej przemienia się na jedną noc w krainę spełniajacycjh sie marzeń – elegancko ubrani studenci, absolwenci i wielbiciele naszego balu bawią się razem przy muzyce granej przez orkiestrę, a następnie Dj-a.
Konferancjer po kolei zapowiada punkty programu tj. polonez, przywitanie uczestników przez rektora Politechniki Warszawskiej oraz atrakcje wieczoru. Całość jest uzupełniona przez catering, zjawiskowe oświetlenie oraz pamiątkowe zdjęcia.

Vision

Empowered diversity

Wierzymy, że przyszłość Europy idzie w parze z tworzeniem zróżnicowanego środowiska, które pomaga studentom osiągnąć pełny potencjał!

Mission

Developing students

Organizując nasze wydarzenia zapewniamy studentom możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, a także doskonalenie swoich kompetencji.

Values

  • Flexibility
  • Friendshipt
  • Fun
  • Improvement
  • Learning